Lovoo

iOS için Konum Tabanlı Arkadaşlık Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.1 MB
  • Version 2.5.6
  • Dil TR / EN
  • Firma LOVOO GmbH apps
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, çevrenizde bulunan diğer Lovoo kullanıcılarını bularak arkadaş olabileceğiniz kolay kullanıma sahip bir konum tabanlı arkadaşlık uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, çevrenizde bulunan diğer Lovoo kullanıcılarını bularak arkadaş olabileceğiniz kolay kullanıma sahip bir konum tabanlı arkadaşlık uygulamasıdır.

Uygulama sizin ve karşınızdaki kişinin konumunu tam olarak göstermeden sadece aranızdaki uzaklık mesafesini göstermektedir. Bu sayede güvenle arkadaş edinebilir, karşınızdaki kişilerin fotoğraflarını beğenebilir ve o kişide sizi beğenirse direk olarak mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamada sizinle eşleşen kullanıcılarla direk olarak sohbet edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan filtreleme özelliğini kullanarak, sizi beğenen kişileri ayrı bir kategori altında görüntüleyebilir, onları beğenerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ancak uygulamada karşı tarafın fotoğrafını görebilmeniz için sizin de en az 3 fotoğraf eklemeniz gerekiyor.

Ana ekrandan yakınınızda yer alan kişileri görüntüleyebilir, gelişmiş arama sekmesini kullanarak ortak özelliklere sahip olduğunuz kişileri bulabilirsiniz. Profilinizin çok daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız, ücret ödeyerek profilinizi popüler kişiler listesine ekleyebilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlıkla edinmek isteyen iOS kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm uygulama ile bulunduğunuz bölgeye en yakın olan diğer Lovoo kullanıcılarını tespit ederek arkadaş olabilirsiniz.

Yeni arkadaşlıklar edinmek isteyen iOS kullanıcıları Lovoo uygulaması tam size göre. Mutlaka denemelisiniz!

Lovoo indir
DİĞER SÜRÜMLER